Zhotovení dlažeb a zídek ze zdícího systému Stone

Zdicí systém DUO STONE se štípaným nebo štípano-rumplovaným povrchem je určen pro výstavbu zděných plotů, opěrných zídek, malých okrasných zídek, volně stojících předělů a zahradních schodů. Zdicí systém je k  dispozici ve dvou základních modulech 400 a 600 mm. K dispozici jsou kameny bez otvorů DS , které jsou vhodné pro realizaci nízkých, se základy neprovázaných dělicích zídek s  výškovým limitem 600 mm. Těchto kamenů lze současně využít jako zákrytových desek pro konstrukce stavěné z kamenů s otvory. Kameny s otvory DSO jsou určeny pro realizace, u kterých je již nutné provázání konstrukce se základem zděné ploty, opěrné zídky, atd. Součástí systému je také sloupková tvarovka, kterou lze ve variantě bez otvorů využít pro realizaci zahradních schodů nebo jako již zmíněnou zákrytovou desku. Novinkou je palisáda DUO STONE, která vychází ze základního kamene DUO STONE a je skvělým doplňkem celého systému.

Plošná dlažba zaujme nádherným nepravidelným vzorem . Dlaždice formátu 50 × 50 cm sice neumožňuje přílišné skladebné fantazie, ale to nikdo od střídmé a důstojné dlažby ani nečeká. Dokonalost povrchu právě naopak vynikne jednoduchostí řešení, které nerozptyluje pozornost. Betonová dlažba je k dispozici ve čtyřech barevných odstínech. Velkoplošná venkovní dlažba zůstává stálicí .

Dřevěné parketové podlahy se rozšířily do celého světa z Francie, kde se na sklonku 17. století ve velkém používaly na zámcích. Charakteristickou skladbu, která v interiérech vyvolává pocity tepla, pohodlí a harmonie, umí vytvořit také betonová dlažba PARKETA ve venkovním prostoru. Její využití nemá hranic. Elegantní a příjemné variace vytvoří venkovní dlažba v zahradách, parcích stejně tak dobře jako v případě pěších komunikací či cyklostezek.