Výstavba rodinného domu Sobětuchy 2018

Novostavba RD v obci Sobětuchy.Urbanistické řešení novostaveb vychází z územně plánovací dokumentace a okolní zástavby. Objekt nepravidelného tvaru, nepodsklepený, dvoupodlažní.

Půdorys domu je nepravidelný. Zastřešení je navrženo sedlovou střechou. Přízemí rodinného domu můžeme označit za denní část. Tvoří ji obývací pokoj a kuchyň s jídelnou, zádveří, sociální zařízení, technická místnost, garáž. Z obývacího pokoje je výstup do zahrady. Noční část domu se nalézá v 2.NP – tvoří ji dva pokoje, ložnice, šatna, pracovna, WC a koupelna. V projektu jsou navrženy klasické stavební materiály dostupné na českém trhu. Stěny jsou ze zdiva Porotherm, strop 1.NP je z betonového systému Spiroll, strop podkroví je se sádrokartonovým podhledem. Okna a venkovní dveře jsou navrženy plastové.Obvodové stěny zatepleny Eps tl. 150 mm.
Rodinný dům je řešený jako samostatně stojící objekt se dvěma nadzemními podlažími, nepodsklepený. Je určený pro bydlení 4 členné rodiny. Je vhodný pro rovinatý, případně mírně svahovitý terén.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“18″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“1″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“Zobrazit jako prezentaci“ template=“default“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]