Výstavba dvou nových rodinných domů v Chrudimi

Letos v květnu jsme zahájili výstavbu dvou rodinných domů v Chrudimi na jednom pozemku. Jedná se o stavbu domů pro jednu rodinu.

Objekt je dvoupodlažní se stanovou střechou se sklonem 18 stupňů a s přistavěnou garáží. Součástí stavby je samostatně stojící nekryté stání pro osobní auto a venkovní nekrytá terasa. Střešní krytina je pálená taška Bramac Rubín v barvě antracit, barva fasády u D1 je světle vanilková v kombinaci se šedou, u D2 bílé kafe BAUMIT 0238. Okna jsou plastová s trojsklem v barvě hnědého dřeva.

Objekt je navržen z cihel tl. 440 mm Porotherm 44 T Profi. Základy jsou pasové do hloubky min. 1,40 m od upraveného terénu, nosné vnitřní stěny jsou cihelné tl. 250 mm.

Vnitřní nenosné příčky jsou cihelné tl. 115 – 140 mm. Stropy nad přízemím jsou ze železobetoných panelů SPIROLL, stropy ve 2.NP jsou sádrokartonové zavěšené na konstrukci krovu.

Vytápění objektu je plynovým kondenzačním kotlem a doplňkově krbovými kamny ROMOTOP MALAGA N O1 s vložkou o výkonu 2 – 6 kW. Ohřev TUV bude pomocí nepřímotopného zásobníku o objemu 120 l.